Przeczytaj w weekend

[E3] Fallout 76 to prequel. Bethesda przedstawia grę

Nie musieliśmy czekać na konferencję Bethesdy by zapoznać się z nową odsłoną serii Fallout.

Nie musieliśmy czekać na konferencję Bethesdy by zapoznać się z nową odsłoną serii Fallout.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Podczas konferencji Microsoftu na scenie pojawił się Todd Howard. Zaprezentował on nowy zwiastun gry Fallout 76, potwierdzając jednocześnie, że gra będzie prequelem i skupi się na krypcie 76, jednej z pierwszych, jakie zostały otwarte. Terenem gry ma być Wirginia Zachodnia która, według słów twórców, jest czterokrotnie większym regionem niż dotychczasowe.

Zwiastun wykonano na silniku gry, ale nie zdradził on zbyt wielu informacji na temat samej gry - prawdopodobnie więcej dowiemy się na konferencji Bethesdy.

Źródło: youtube.com / fot. Bethesda

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV