Early Man – zobacz nowy zwiastun nadchodzącej animacji

Twórca Wallace'a i Gromita powraca z nowym filmem animowanym, którego głównymi bohaterami będą tym razem jaskiniowcy. Zobaczcie nowy zwiastun.

Twórca Wallace'a i Gromita powraca z nowym filmem animowanym, którego głównymi bohaterami będą tym razem jaskiniowcy. Zobaczcie nowy zwiastun.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  jaskiniowiec 

W przyszłym roku swoją premierę będzie miała animacja Early Man. Film wyreżyserował Nick Park, twórca plastelinowych produkcji takich jak Shaun the Sheep Movie czy Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit. Akcja rozgrywa się w czasach prehistorii, a głównym bohaterem jest jaskiniowiec Dug, który musi bronić swojego plemienia przed nadciągającym zagrożeniem. Zobaczcie nowy zwiastun:

W obsadzie dubbingu są Eddie Redmayne, Tom Hiddleston, Maisie Williams, Timothy Spall, Richard Ayoade, Selina Griffiths, Johnny Vegas, Mark Williams, Gina Yashere, Simon Greenall i Richard Webber.

Film będzie miał swoją premierę 26 stycznia 2018 roku.

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV