Eliza Dushku z rolą w 4. sezonie „Banshee”

Eliza Dushku ("Dollhouse") dołączy do obsady "Banshee" w 4. serii hitu Cinemax. Wcieli się w agentkę FBI w roli powracającej.

Eliza Dushku ("Dollhouse") dołączy do obsady "Banshee" w 4. serii hitu Cinemax. Wcieli się w agentkę FBI w roli powracającej.

Oskar Rogalski

Oskar Rogalski

"Banshee" powróci z 4. sezonem na początku przyszłego roku. Będzie on liczył 8 odcinków. Trwa casting do nowych ról, a angaż dostała właśnie Eliza Dushku, którą najlepiej znają fani seriali Jossa Whedona, czyli "Buffy: Postrach wampirów" i "Dollhouse".

Czytaj także: Deadpool w pełnym kostiumie w akcji! Zobacz filmy i zdjęcia z planu

Dushku wcieli się w agentkę FBI Veronikę Dawson, twardą, seksowną i czasem bardzo nierozważną profilerkę z masą osobistych demonów, która pomaga Hoodowi ścigać mordercę.

Aktorka dostała rolę powracającą, więc pojawi przynajmniej w kilku odcinkach.

Źródło: deadline.com / zdjęcie: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV