Ana Ayora w obsadzie „Banshee”

Aktorka Ana Ayora ("The Big Weeding", "Chop Shop") dołączyła do obsady 4. sezonu serialu "Banshee" emitowanego przez Cinemax.

Aktorka Ana Ayora ("The Big Weeding", "Chop Shop") dołączyła do obsady 4. sezonu serialu "Banshee" emitowanego przez Cinemax.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Ana Ayora wcieli się w Ninę Cruz, inteligentną policjantkę, która będzie zastępcą szeryfa w miasteczku Banshee. Tak naprawdę bohaterka pracować będzie jednak dla Kaia Proctora (Ulrich Thomsen). Znająca sztuki walki i mająca instynkt zabójcy, staje się świetnym instrumentem do rozwijania przestępczego imperium Proctora.

Czytaj także: „Daredevil” – nowe zwiastuny serialu Netfliksa

"Banshee" z 4. sezonem do ramówki Cinemax powróci w styczniu 2016 roku. Seria będzie się składać z 8 odcinków.

Źródło: Deadline.com / Fot. Cinemax

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV