Więcej Burtona w „Banshee”! Matthew Rauch awansował do regularnej obsady

Matthew Rauch, który do tej pory występował w "Banshee" w tzw. roli powracającej, znajdzie się w stałej obsadzie hitu Cinemax.

Matthew Rauch, który do tej pory występował w "Banshee" w tzw. roli powracającej, znajdzie się w stałej obsadzie hitu Cinemax.

Oskar Rogalski

Oskar Rogalski

Matthew Rauch gra w "Banshee" morderczego Claya Burtona, prawą rękę Kaia Proctora. Pojawiał się on w serialu często, ale głównie by spuścić komuś łomot. Awans do regularnej obsady oznacza zapewne, że scenarzyści mają większe plany związane z jego postacią.

Czytaj także: „Power” – zwiastun i data premiery 2. sezonu serialu o gangsterach

Ogłoszono także, że do serialu dołączy w roli powracającej Casey LaBow ("Zmierzch: Przed świtem"). Aktorka wcieli się w Maggie, żonę lokalnego lidera Bractwa Aryjskiego, która pragnie lepszego życia dla siebie i syna.

Źródło: deadline.com / zdjęcie: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV