Fabularny zwiastun „Dead Rising 3”

Zabawnych zajawek mieliśmy już pod dostatkiem, najwyższa pora, aby skrótowo przedstawić scenariusz najnowszej odsłony cyklu o radosnym mordowaniu zombie.

Zabawnych zajawek mieliśmy już pod dostatkiem, najwyższa pora, aby skrótowo przedstawić scenariusz najnowszej odsłony cyklu o radosnym mordowaniu zombie.

Marcin Kargul

Marcin Kargul

Wbrew pozorom Gra to nie tylko radosna sieczka i głupawy humor, ale też całkiem niegłupia fabuła. A przynajmniej na to wskazuje najnowszy zwiastun. Jest samotny bohater, nieświadomy, że miasto dotknęła epidemia, jest masa nieumarłych, a także inni ocalali. Ciekawi wątek ugryzienia, który pojawi się już chyba na początku gry. Oj, szykuje się naprawdę mocny tytuł.

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV