FBI - Sela Ward odchodzi z serialu po 1. sezonie

FBI to serial kryminalny stacji CBS. Sela Ward, jedna z aktorek produkcji, poinformowała w mediach społecznościowych, że odchodzi z obsady.

FBI to serial kryminalny stacji CBS. Sela Ward, jedna z aktorek produkcji, poinformowała w mediach społecznościowych, że odchodzi z obsady.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  fbi 

FBI to serial kryminalny stacji CBS, który debiutował w 2018 roku. Fabuła skupia się na śledztwach w sprawie terroryzmu i zorganizowanej przestępczości, które prowadzi nowojorskie biuro FBI. Produkcja otrzymała zamówienie także na 2. sezon.

W jednej z głównych ról produkcji wystąpiła Sela Ward - aktorka wcieliła się w agentkę Danę Mosier. Teraz Ward żegna się z serialem, publikując oficjalną informację w mediach społecznościowych - jej postać nie powróci w 2. sezonie. Jak czytamy w poście aktorki na Twitterze:

Jestem wdzięczna za czas spędzony w FBI. To wspaniały serial z niezwykłą obsadą i ekipą. Dużo miłości dla wszystkich naszych fanów - dziękuję Wam za wszystko!

Ward od początku podpisała z twórcami kontrakt na jeden sezon serialu, w związku z czym jej odejście jest naturalną koleją rzeczy.

FBI powróci z 2. sezonem w jesiennej ramówce CBS. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV