Przeczytaj w weekend

Fear The Walking Dead powraca w sierpniu. Zobacz plakat

W sierpniu zostanie wyemitowany sezon 4B serialu Fear The Walking Dead. AMC opublikowało oficjalny plakat promujący powrót.

W sierpniu zostanie wyemitowany sezon 4B serialu Fear The Walking Dead. AMC opublikowało oficjalny plakat promujący powrót.

Adam Siennica

Adam Siennica

Więcej informacji o sezonie 4B poznamy podczas San Diego Comic-Con, gdzie odbędzie się panel Fear the Walking Dead.

Emisja nowego odcinka w Polsce odbędzie równocześnie z amerykańską premierę, czyli o 3:00 w nocy czasu polskiego już 13 sierpnia.

Fear The Walking Dead - 4B
fot. AMC

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV