Przeczytaj w weekend

Fear The Walking Dead – w 5. sezonie pojawi się kolejny aktor z The Walking Dead

Fear The Walking Dead i The Walking Dead znów zostaną połączone crossoverem. Do serialu trafi lubiana postać z pierwowzoru.

Fear The Walking Dead i The Walking Dead znów zostaną połączone crossoverem. Do serialu trafi lubiana postać z pierwowzoru.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Fear the Walking Dead wzbogaci się o istotną postać w 5. sezonie, na powrót której czeka wielu fanów The Walking Dead. W 5. sezonie ważną rolę odegra Dwight, w którego ponownie wcieli się Austin Amelio.

Informacja pochodzi od dziennikarza Comicbook.com, który opiera się na kilku niezależnych źródłach. Ostatnio Dwighta widzieliśmy w 8. sezonie The Walking Dead, kiedy Daryl wygnał go z Alexandrii.

Piąty sezon Fear The Walking Dead rozgrywa się lata przed wydarzeniami z The Walking Dead, w którym ostatnio był przeskok w czasie o 6 lat. Najprawdopodobniej dowiemy się, co się działo z Dwightem po tym, jak opuścił Alexandrię.

The Walking Dead - finał 8. sezonu
Źródło: AMC

Na razie nikt oficjalnie tego nie potwierdził, ani nie skomentował. Do promocji 5. sezonu Fear The Walking Dead pozostało jeszcze kilka miesięcy i wówczas być może stacja AMC ujawni ten szczegół.

Fear The Walking Dead - premiera 5. sezonu najprawdopodobniej latem 2019 roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV