Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement

 

FIFA 19 i kłopotliwy transfer Cristiano Ronaldo

To, co rok temu spotkało piłkarską serię Pro Evolution Soccer, teraz przytrafiło się grze FIFA 19. Mecenas gry zmienia barwy klubowe. Co to oznacza dla gry?

Rok temu Pro Evolution Soccer 2018 na finiszu dotknął problem transferu Neymara do PSG. Konami zdecydowało się wówczas zastąpić go innym zawodnikiem Barcelony. Czy teraz EA zrobi podobnie z Cristiano Ronaldo, który z Realu Madryt przeniósł się do Juventusu Turyn? Raczej jest to mało prawdopodobne, ale okładka, będzie musiała doczekać się liftingu.

2 -
-

fot. EA

Na okładce gry widnieje podobizna CR7 w trykocie madryckiego Realu, w którym… ten już nie gra, co zostało dziś ogłoszone. EA teraz ma kilka rozwiązań, z których może skorzystać.

Jako, że Cristiano Ronaldo jest „twarzą” gry, raczej mało prawdopodobne jest, że zniknie on i zostanie zastąpiony przez innego piłkarza, aczkolwiek nie można tego wykluczyć. Bardziej prawdopodobnym jest, że Ronaldo nadal będzie widniał na okładce, ale w zupełnie innym trykocie. Wybór jest niewielki, albo jest to reprezentacja Portugalii, albo szaty Starej Damy.

Ciekawiej natomiast robi się w trybie fabularnym, w którym wcielamy się w Alexa Huntera. Tam bowiem to Ronaldo wita w madryckiej drużynie młodego Huntera, który dołącza do klubu.

W kwestii okładki głos zabrał Mikołaj Dusiński, Marketing & Communications Manager w EA Polska, który wskazał, że powyższa okładka nie reprezentuje finalnego produktu. Co z pozostałymi transferowymi kłopotami? Nie wiadomo, jak EA rozwiąże ten problem.

fot. twitter.com

 

Źródło: realmadrid.com; dreamteamfc.com; twitter.com / fot. EA
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Michalina Reda
-

Avengers: Koniec gry – pełny zwiastun…

Kevin Smith wypowiedział się na temat promocji filmu Avengers: Koniec gry. Jego zdaniem, Marvel nie…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.