Film „Angry Birds” z datą premiery
Sony ogłosiło, że nabyło prawa do światowej dystrybucji filmu kinowego opartego na grze "Angry Birds". Podano także dokładną datę premiery.


Za stworzenie, produkcję i sfinansowanie filmu odpowiada twórca gry - Rovio Entertainment. John Cohen ("Jak ukraść księżyc") i David Maisel ("Iron Man") zajmą się produkcją.
Film będzie animacją w 3D a premierę Sony ustaliło na 1 lipca 2016 roku. Na razie nie wiadomo kto zajmie się reżyserią i scenariuszem nie są też znane szczegóły fabuły.
W "Angry Birds", stworzonej przez firmę Rovio, gracz strzela z procy różnymi odmianami ptaków w zielone świnie, które ukradły ptasie jaja. W październiku 2012 "Angry Birds" rozpoczęło współpracę z marką "Gwiezdne wojny" co zaowocowało grą "Angry Birds Star Wars".
Źródło: stopklatka.pl




naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1976, kończy 49 lat
ur. 1998, kończy 27 lat
ur. 1959, kończy 66 lat
ur. 1970, kończy 55 lat
ur. 1986, kończy 39 lat

Lekkie TOP 10
