Przeczytaj w weekend

Filmy studia 20th Century Fox tylko w Canal+

Platforma nc+ wzbogaci się o produkcje 20th Century Fox Film - w tym m.in. Kształt Wody, Logan: Wolverine oraz Wojnę o Planetę Małp.

Platforma nc+ wzbogaci się o produkcje 20th Century Fox Film - w tym m.in. Kształt Wody, Logan: Wolverine oraz Wojnę o Planetę Małp.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Platforma nc+ odnowiła współpracę z 20th Century Fox Film. Dzięki temu filmy tej wytwórni będą dostępne po raz pierwszy w Polsce na kanale Canal+ 4K Ultra HD, a także dzięki usługom nc+ GO, nc+ GO TV oraz player+.

Wśród filmów, które już wkrótce będzie można obejrzeć na antenie Canal+ 4K Ultra HD znalazły się m.in. The Shape of Water, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri, War for the Planet of the Apes, Logan, Kingsman: The Golden Circle oraz Ferdinand. Lista dostępnych filmów ma być regularnie rozwijana o kolejne produkcje.

Ekskluzywna współpraca z 20th Century Fox Film umacnia pozycję CANAL+ jako lidera treści premium na polskim rynku telewizyjnym. Unikalna oferta 4K produkowana przez różne jednostki 20th Century Fox Film, która trafi niebawem do naszych abonentów, jest kolejnym efektem naszych znaczących inwestycji w rozwój tego segmentu treści - mówi Manuel Rougeron, Prezes Zarządu platformy nc+

Źródło: informacja prasowa / fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV