Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Finał gry The Walking Dead: The Final Season z premierą w marcu

Skybound zapowiada finał gry The Walking Dead: The Final Season. Będzie także pudełkowe wydanie.

Skybound zapowiada finał gry The Walking Dead: The Final Season. Będzie także pudełkowe wydanie.

Czwarty i zarazem ostatni odcinek epizodycznej gry The Walking Dead: Ostatni sezon ma już dokładną datę premiery. Twórcy ze studia Skybound poinformowali, że finał opowieści nadejdzie 26 marca. Wtedy będziemy mogli zapoznać się z zakończeniem historii.

Skybound ma także dobrą informację dla kolekcjonerów fizycznych wydań. Zapowiedziano bowiem pudełkową edycję The Walking Dead: Ostatni sezon, która zawierać będzie wszystkie 4 odcinki ostatniego sezonu gry. Wydanie to dostępne będzie na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

fot. SkyBound

 

Zakończenie gry nie musi oznaczać końca przygód z Żywymi Trupami. Studio ma bowiem plany w tym kierunku, którymi zamierza podzielić się później.

Źródło: skybound.com / fot. Skybound

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV