Przeczytaj w weekend

Finał „Mad Men”, spin-off „Breaking Bad”, „Turn”. AMC podaje daty premier

Sobota na TCA Press Tour należeć będzie m.in. do stacji AMC, która na początek dnia oficjalnie ogłosiła daty premier swoich oczekiwanych produkcji.

Sobota na TCA Press Tour należeć będzie m.in. do stacji AMC, która na początek dnia oficjalnie ogłosiła daty premier swoich oczekiwanych produkcji.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Pierwsza część finałowego sezonu Mad Men pt. "The Beginning" w ramówce zadebiutuje 13 kwietnia. Przypominamy, że ostatni sezon serialu podzielony został na dwie części po siedem odcinków. Połowa z nich wyemitowana zostanie w 2014 roku, a druga połowa (podtytuł "The End of an Era") w 2015.

Tydzień wcześniej, 6 kwietnia odbędzie się premiera Turn, nowego serialu opowiadającego o wojnie o niepodległość Stanów Zjednoczonych. Pilotowy odcinek trwał będzie 90 minut i emitowany będzie w tym samym czasie co premiera czwartego sezonu Gry tron.

Latem w ramówce AMC pojawi się kolejny nowy serial pt. Halt & Catch Fire opowiadający o rewolucji komputerowej na początku lat 80. Dokładna data nie została jeszcze ustalona. Oczekiwany spin-off Breaking Bad pt. Better Call Saul na stacji AMC zadebiutuje dopiero w listopadzie.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV