Flash: sezon 5 - zwiastun finałowego odcinka

Flash zbliża się do końca 5. sezonu. Co się wydarzy w finale? Zobaczcie zwiastun.

Flash zbliża się do końca 5. sezonu. Co się wydarzy w finale? Zobaczcie zwiastun.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  the cw 

Flash to jeden z komiksowych seriali emitowanych przez stację The CW. Produkcja jest w trakcie emisji 5. sezonu, który właśnie zbliża się do końca - przed nami już tylko jeden odcinek bieżącej serii.

Finałowy 22. odcinek 5. sezonu Flasha nosi tytuł Legacy i zostanie wyemitowany w USA 14 maja tego roku. Zgodnie z dostępnymi opisami fabuły, Barry zmierzy się ze swoim wrogiem, jakim jest Reverse Flash (w tej roli Tom Cavanagh). Reżyserem epizodu jest Gregory Smith, a scenariusz napisała Lauren Certo.

Co wydarzy się w nowym odcinku? Zobaczcie zwiastun poniżej:

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV