Fleabag - zwiastun 2. sezonu serialu od twórczyni Obsesji Eve

Amazon Prime Video zaprezentowało zwiastun 2. sezonu komediodramatu od Phoebe Waller-Bridge

Amazon Prime Video zaprezentowało zwiastun 2. sezonu komediodramatu od Phoebe Waller-Bridge

Serial Fleabag to adaptacja nagradzanej sztuki o młodej kobiecie próbującej ułożyć sobie życie w Londynie po niedawnej tragedii. Gwiazdą i scenarzystką projektu jest Phoebe Waller-Bridge.

Zadebiutował zwiastun 2. sezonu produkcji, który możecie obejrzeć poniżej:

Premiera 2. serii 17 maja w ofercie Amazon Prime Video.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: screen z YouTube

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV