For All Mankind - wyścig kosmiczny trwa dalej. Zwiastun serialu Apple
Do sieci trafił pierwszy zwiastun serialu autorstwa Ronalda D. Moore'a pt. For All Mankind. Jest to produkcja przygotowywana z myślą o platformie Apple TV+.
Do sieci trafił pierwszy zwiastun serialu autorstwa Ronalda D. Moore'a pt. For All Mankind. Jest to produkcja przygotowywana z myślą o platformie Apple TV+.

For All Mankind to serial tworzony przez Ronalda D. Moore'a, który opowie historię osadzoną w świecie, gdzie wyścig kosmiczny pomiędzy USA i ZSRR nigdy nie dobiegł końca.
Do sieci trafił właśnie zwiastun serialu i jest to pierwsza zapowiedź jednego z wielu zapowiedzianych produkcji, które powstają na platformę Apple TV+. W obsadzie znajdują się Joel Kinnaman, Sarah Jones i Michael Dorman, a także Jodi Balfour, Shantel VanSanten i Wrenn Schmidt. Zobaczcie zwiastun:
Apple TV+ ruszy jesienią tego roku.
Źródło: hollywoodreporter.com/zdjęcie główne: Apple



naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1964, kończy 61 lat
ur. 1999, kończy 26 lat
ur. 1952, kończy 73 lat
ur. 1948, kończy 77 lat
ur. 1943, kończy 82 lat

