Przeczytaj w weekend

FX zamawia sezon Pose. Tatiana Maslany odchodzi z obsady

Pose to nowy muzyczny serial o tancerzach. Za sterami stoi Ryan Murphy, twórca Glee i American Horror Story.

Pose to nowy muzyczny serial o tancerzach. Za sterami stoi Ryan Murphy, twórca Glee i American Horror Story.

Adam Siennica

Adam Siennica

Fabuła Pose rozgrywa się w 1986 roku i poruszy rozmaite kwestie w świecie tańca. Ma być to zbieranie wielkiego bogactwa w latach 80, życie mieszkańców centrum i przedstawienie subkultury LGBT zwanej kulturą Ball.

W obsadzie są m.in. James Van Der Beek, Billy Porter, Kate Mara i Evan Peters. Tatiana Maslany (Orphan Black) miała zagrać nauczycielkę tańca. Twórca zdecydował się zmienić rolę, by zagrała ją 50-letnia Afroamerykańska aktorka, Charlayne Woodward.

Za sterami stoją Brad Falchuk, Steven Canals i Ryan Murphy. Sezon ma mieć 8 odcinków. Zdjęcia ruszą w lutym, a premiera odbędzie się latem 2018 roku.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV