Przeczytaj w weekend

FXX stworzy nowy serial animowany o Deadpoolu

Ekscentryczny bohater komiksowy powróci w nowym animowanym serialu. Stacja FXX oficjalnie zamówiła 10 pierwszych odcinków.

Ekscentryczny bohater komiksowy powróci w nowym animowanym serialu. Stacja FXX oficjalnie zamówiła 10 pierwszych odcinków.

Michalina Reda

Michalina Reda

Stacja FXX zamówiła kilka pierwszych odcinków nowego serialu animowanego o Deadpool. Produkcja nie ma jeszcze oficjalnego tytułu ani zarysu fabuły, wiadomo jednak, że będzie przeznaczona dla dorosłych. Scenariusz stworzą Donald Glover i Stephen Glover, którzy są również producentami. Będzie to druga produkcja we współpracy Marvela i FX, mających już w swoim dorobku odcinkowy Legion. Nick Grad z FXX zabrał głos w tej sprawie:

Donald Glover jest niezwykle utalentowanym i wszechstronnym artystą, który z pewnością powoła nowy serial do istnienia z taką samą mocą, z jaką stworzył świetny serial Atlanta. Po sukcesie Legionu, z wielką radością przystępujemy do ponownej współpracy z Marvelem. Nowa produkcja będzie bardzo odważna i oryginalna.

Czytaj także: Nowy Hellboy - scenarzysta wyjawia informacje o reboocie

Nowy serial o Deadpoolu ma ukazać się w roku 2018. Pierwszy sezon będzie liczył 10 odcinków.

 

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV