Tag: deadpool

naEKRANIE
6 -

Najlepsze komiksy 2017 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze naszym zdaniem komiksy 2017 roku. Lista będzie regularnie aktualizowana o pozycje, które przypadną do gustu naszym redaktorom i współpracownikom.

Michał Kujawiński
-

Jaki bohater może zastąpić Wolverine’a w filmowym uniwersum...

Wraz z filmem Logan nastąpił koniec pewnej ery i po raz ostatni mogliśmy oglądać w akcji Hugh Jackmana wcielającego się w Rosomaka. Decyzja aktora o…

6 -

Tim Miller oficjalnie reżyserem nowego Terminatora

W sieci opublikowano oficjalne informacje, że reżyser pierwszej części Deadpoola, Tim Miller stanie za kamerą nowego Terminatora.

-
Piotr Piskozub
39 -

W kinie w Utah możesz pić do woli oglądając Deadpoola. Pomógł Ryan...

Jedno z kin w amerykańskim stanie Utah wygrało w sądzie sprawę, która dotyczyła możliwości serwowania alkoholu w czasie seansu filmu Deadpool.

Michalina Reda
48 -

Ryan Reynolds chciałby crossoveru Deadpoola i Avengers. Ma ku temu...

Reynolds, który wciela się w pyskatego Deadpoola, uważa, że jego spotkanie z grupą Avengers byłoby niezmiernie ciekawe z jednego szczególnego powodu.

-

Lady Deadpool daje kopniaka rakiecie. Zobacz świetną kolekcjonerską...

Od dzisiaj fani przygód pyskatego najemnika mogą zamówić przez Internet nową, specjalną edycję kolekcjonerskiej figurki Lady Deadpool.

Piotr Piskozub
-

Wonder Woman zarobiła już więcej pieniędzy niż Deadpool

Po uwzględnieniu najnowszych wyników w box office okazało się, że film Wonder Woman zarobił już na całym świecie więcej pieniędzy niż produkcja Deadpool.

-

Deadpool pojawia się na końcu zwiastuna Ligi Sprawiedliwości...

W sieci pojawiła się humorystyczna przeróbka ostatniej sceny najnowszego zwiastuna Ligi Sprawiedliwości. Wedle niej postacią, którą spotyka Alfred, jest... Deadpool.

-

Fox i Paramount oskarżone o używanie skradzionej technologii

Firma odpowiedzialna za efekty specjalne Rearden LLC złożyła tydzień temu pozew przeciwko Disneyowi. Właśnie pojawiły się kolejne oskarżenia.

1 -

To wideo chwyta za serce. Ryan Reynolds dzwoni do umierającego fana...

Ryan Reynolds zgotował prawdziwą niespodziankę dla 5-letniego, śmiertelnie chorego fana. Dzięki aplikacji FaceTime zabrał go w podróż po planie zdjęciowym filmu Deadpool 2.

112 -

Deadpool najczęściej zaskarżanym filmem 2016 roku

Deadpool zwycięża w nowym brytyjskim rankingu. Zeszłoroczna produkcja komiksowa zdobyła najwięcej skarg spośród wszystkich filmów z 2016 roku.

-

Box Office: Wonder Woman lepsza od Deadpoola. Bohater pogratulował...

Wonder Woman osiągnęła wyższe wpływy w USA niż Deadpool. Ten w swoim stylu opublikował w sieci grafikę, w której wyraża podziw dla koleżanki.

-
Michalina Reda
7 -

Udostępnianie nielegalnej kopii Deadpoola znajdzie finał w sądzie

Dwudziestolatek z Kaliforni został aresztowany za nielegalne udostępnianie filmu Deadpool. Może spędzić w więzieniu kilka lat.

36 -

Zobacz nowe wpadki z filmu Deadpool i usunięte wulgarne sceny

Do sieci trafiło nowe wideo z filmu Deadpool. Pokazuje ono sceny, które nie trafiły do kinowej produkcji z powodu zbyt dużej wulgarności.

weekend
44 -

Śmierć i zmartwychwstanie kina superbohaterskiego

Kino superbohaterskie powoli wchodzi w okres dorosłości, o czym najlepiej świadczą filmy Deadpool i Logan: Wolverine. W tym tekście stawiamy odważną diagnozę: cały gatunek już…

26 -

FXX stworzy nowy serial animowany o Deadpoolu

Ekscentryczny bohater komiksowy powróci w nowym animowanym serialu. Stacja FXX oficjalnie zamówiła 10 pierwszych odcinków.

22 -

Gwiazda Deadpoola o scenach erotycznych w filmie

W produkcji Deadpool mogliśmy zobaczyć kilka naprawdę pomysłowych scen erotycznych. Grająca w filmie Morena Baccarin twierdzi, że było ich jeszcze więcej.

2 -