Menu

Tag: deadpool

Norbert Zaskórski
189 -

Lady Deadpool daje kopniaka rakiecie. Zobacz świetną kolekcjonerską figurkę

Od dzisiaj fani przygód pyskatego najemnika mogą zamówić przez Internet nową, specjalną edycję kolekcjonerskiej figurki Lady Deadpool.

Piotr Piskozub
213 -

Wonder Woman zarobiła już więcej pieniędzy niż Deadpool

Po uwzględnieniu najnowszych wyników w box office okazało się, że film Wonder Woman zarobił już na całym świecie więcej pieniędzy niż produkcja Deadpool.

Piotr Piskozub
251 -

Deadpool pojawia się na końcu zwiastuna Ligi Sprawiedliwości – zabawne wideo

W sieci pojawiła się humorystyczna przeróbka ostatniej sceny najnowszego zwiastuna Ligi Sprawiedliwości. Wedle niej postacią, którą spotyka Alfred, jest... Deadpool.


Patryk Łącki
0 -

Fox i Paramount oskarżone o używanie skradzionej technologii

Firma odpowiedzialna za efekty specjalne Rearden LLC złożyła tydzień temu pozew przeciwko Disneyowi. Właśnie pojawiły się kolejne oskarżenia.

Piotr Piskozub
271 -

To wideo chwyta za serce. Ryan Reynolds dzwoni do umierającego fana Deadpoola

Ryan Reynolds zgotował prawdziwą niespodziankę dla 5-letniego, śmiertelnie chorego fana. Dzięki aplikacji FaceTime zabrał go w podróż po planie zdjęciowym filmu Deadpool 2.

Michalina Reda
326 -

Deadpool najczęściej zaskarżanym filmem 2016 roku

Deadpool zwycięża w nowym brytyjskim rankingu. Zeszłoroczna produkcja komiksowa zdobyła najwięcej skarg spośród wszystkich filmów z 2016 roku.Adam Siennica
0 -

Box Office: Wonder Woman lepsza od Deadpoola. Bohater pogratulował koleżance

Wonder Woman osiągnęła wyższe wpływy w USA niż Deadpool. Ten w swoim stylu opublikował w sieci grafikę, w której wyraża podziw dla koleżanki.

naEKRANIE
1393 -

Najlepsze komiksy 2017 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze naszym zdaniem komiksy 2017 roku. Lista będzie regularnie aktualizowana o pozycje, które przypadną do gustu naszym redaktorom i współpracownikom.

Marcin Zwierzchowski
431 -

Deadpool #06: Deadpool się żeni – recenzja komiksu

Deadpool #06: Deadpool się żeni

Fakt, iż na ślubnym kobiercu stanie sam Najemnik, był okazją do zaproszenia na łamy komiksu większości popularnych twórców, którzy w przeszłości zajmowali się Deadpoolem. A,…

Ocena recenzenta:
8

Michalina Reda
0 -

Udostępnianie nielegalnej kopii Deadpoola znajdzie finał w sądzie

Dwudziestolatek z Kaliforni został aresztowany za nielegalne udostępnianie filmu Deadpool. Może spędzić w więzieniu kilka lat.

Adam Siennica
0 -

Zobacz nowe wpadki z filmu Deadpool i usunięte wulgarne sceny

Do sieci trafiło nowe wideo z filmu Deadpool. Pokazuje ono sceny, które nie trafiły do kinowej produkcji z powodu zbyt dużej wulgarności.

Piotr Piskozub
na weekend
771 -

Śmierć i zmartwychwstanie kina superbohaterskiego

Kino superbohaterskie powoli wchodzi w okres dorosłości, o czym najlepiej świadczą filmy Deadpool i Logan: Wolverine. W tym tekście stawiamy odważną diagnozę: cały gatunek już…