Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Galaxy S10 – tak wyglądają nowe smartfony Samsunga

W portfolio Samsunga szykuje się spora zmiana. Z okazji dziesięciolecia serii Galaxy S firma planuje odświeżyć wygląd swoich smartfonów. Wiemy, jak będą wyglądać.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

Przez kilka ostatnich lat Samsung nie wprowadzał drastycznych zmian do wyglądu swoich smartfonów z linii Galaxy S. Ale z okazji dziesięciolecia istnienia tej serii firma planuje nieco ją odświeżyć. Ramki wokół wyświetlacza znikną niemal całkowicie, a aparat przedni zostanie umieszczony we wcięciu w ekranie. Dzięki serwisowi PhoneArena wiemy, jak sprzęt może wyglądać.

Dziennikarze portalu dotarli do anonimowego informatora, który podzielił się szczegółami na temat wyglądu smartfonów Galaxy S10 oraz S10 Plus. Wszystko wskazuje na to, że przecieki pojawiające się w sieci od kilku tygodni okażą się prawdą. Samsung postawił na bezramkowy ekran, w który niejako wtopił obiektywy przednich aparatów. Podobnie jak uczynił to Huawei ze swoim smartfonem Nova 4. Tak rodzi się na naszych oczach nowa moda i coś mi się wydaje, że większość przyszłorocznych flagowców będzie przypominała urządzenia od Huawei i Samunga.

Grafika zdradza także co nieco na temat rozmiarów nowych Galaxy S. Podstawowy model będzie wyposażony w 6,1-calowy wyświetlacz, a model Plus – w 6,3-calowy, oba pracujące w rozdzielczości 2K+. Ale Plus różni się nie tylko rozmiarem – zamontowano w nim podwójmy układ optyczny. Niestety, nie wiadomo nic na temat głównego układu optycznego, chociaż przecieki sugerują, że będziemy mieli tu do czynienia z potrójnym aparatem.

-
-

O tym, czym dokładnie będą jubileuszowe smartfony z linii Galaxy S dowiemy się za kilka miesięcy. Pod koniec pierwszego kwartału 2019 roku firma oficjalnie zaprezentuje swoje nowe smartfony.

Źródło: Ubergizmo / PhoneArena

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Dobiega jeden z najlepszych sezonów The Walking Dead. Co przyniesie nam finał 9. sezonu?

Piotr Piskozub
-

Poznaj najdroższe seriale telewizyjne w historii.…

Chcemy przedstawić Wam listę najdroższych seriali telewizyjnych w historii - w zestawieniu nie brakuje zaskoczeń.

Piotr Piskozub
-

Czekając na Avengers: Koniec gry –…

Fani MCU zastanawiają się, jak w filmie Avengers: Koniec gry swoją obecność zaznaczy Hulk. To…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead – 9. sezon…

The Walking Dead szokuje. Nie tylko tym, że 9. sezon jest jednym z najlepszych sezonów…

Adam Siennica
-

Templariusze: sezon 2, odcinek 1 –…

Templariusze kontynuują opowiadaną historię w 2. sezonie. Oceniam, jak odcinek wprowadza do nowej serii.

Ocena recenzenta:
7
Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Wszystko wskazuje na to, że aktualny czas trwania został już ustalony przez Disneya i Marvela.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.