Gałęziste: polski horror już w przyszłym tygodniu

Gałęziste, horror autorstwa Artura Urbanowicza, doczeka się wkrótce nowego wydania. Przeczytajcie o szczegółach.

Gałęziste, horror autorstwa Artura Urbanowicza, doczeka się wkrótce nowego wydania. Przeczytajcie o szczegółach.

W przyszłym tygodniu ukaże się nowa, ulepszona wersja powieści Gałęziste, czyli utworu, który zdobył Nagrodę Czytelników Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego.

Powieść Artura Urbanowicza w nowym wydaniu ukaże się nakładem wydawnictwa Vesper. W porównaniu z pierwowzorem tekst powieści został gruntownie przeredagowany, poprawiony, okraszony klimatycznymi ilustracjami oraz uzupełniony o rozbudowane posłowie.

Nowe wydanie powieści Gałęziste trafi do sprzedaży już 13 listopada. Oto okładka i opis:

Gałęziste - okładkaŹródło: Vesper

Jest taki dom, w którym nie chciałbyś spędzić nocy. Z jakiegoś powodu ciemność w nim jest inna. Jeszcze bardziej złowroga niż gdziekolwiek indziej.
Jest takie jezioro, w którym mieszkają nieumarli. Ich przewaga nad Tobą jest prosta – oni nie potrzebują nabierać powietrza.
Jest taki demon, o którym wolałbyś nie wiedzieć. Niematerialne uosobienie zła, przed którym nie sposób uciec.
Jest takie miejsce, w którym znajdziesz ten dom. Miejsce, które skrywa też to jezioro, miejsce, w którym ten demon był od zawsze. To las. Las, w którym za nic w świecie nie chciałbyś się zgubić. Kiedy już raz do niego wejdziesz, nie pozwoli Ci wyjść.
Jest taka historia, której nie chciałbyś poznać. Opowieść, która Cię zaintryguje, zaskoczy i przerazi do szpiku kości. Powieść grozy na baśniowych ziemiach Suwalszczyzny, z zaskakującym zakończeniem godnym mistrzów gatunku.
Odważysz się?

Źródło: Vesper / fot. Vesper

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV