„Game of Thrones” od Telltale Games trafi do pudełka

"Game of Thrones" - nowa gra studia Telltale Games po zakończeniu dystrybucji cyfrowej wydana zostanie również w pudełku.

"Game of Thrones" - nowa gra studia Telltale Games po zakończeniu dystrybucji cyfrowej wydana zostanie również w pudełku.

"Game of Thrones: A Telltale Games Series" to kolejne epizodyczna gra kalifornijskich twórców, która po zakończeniu ukazywania się w odcinkach zostanie wydana na nośniku fizycznym. Pudełkowa wersja 1. sezonu gry szykowana jest z myślą o PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360 oraz PlayStation 3. Data premiery nie jest znana, aczkolwiek sieć sklepów BestBuy datuję tę produkcję na dzień 17 listopada.

Czytaj także: Nowy cykl „Tomb Raider” będzie trylogią

Fabularnie "Game of Thrones: A Telltale Games Series" rozgrywa się po zakończeniu wydarzeń z 3. sezonu serialu, a przed rozpoczęciem tych, ukazanych w 4. sezonie. W grze główni bohaterowie, bo jest ich kilkoro, wywodzą się z rodu Forresterów, który przez wzgląd na bardzo dobre relacje ze "zdradzieckim" rodem Starków cierpi teraz katusze.

Źródło: thegamescabin.com / fot. Telltale Games

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV