Przeczytaj w weekend

Gdzie Czarna Wdowa poznała Taskmastera? Wyjawia to komiksowy wstęp do gry

Komiksowy wstęp do gry Marvel's Avengers zdradza, gdzie i w jaki sposób Czarna Wdowa poznała złoczyńcę, Taskmastera.

Komiksowy wstęp do gry Marvel's Avengers zdradza, gdzie i w jaki sposób Czarna Wdowa poznała złoczyńcę, Taskmastera.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Finałowy zwiastun filmu Czarna wdowa rzucił nowe światło na postać głównego złoczyńcy produkcji MCU, Taskmastera. Wiemy już więc, że prowadzi on Red Room, rosyjski program, w ramach którego młode dziewczynki trenowane są do zostania szpiegami i zabójczyniami. Taskmaster w najbliższym czasie pojawi się także w innej franczyzie szykowanej przez Dom Pomysłów, grze Marvel's Avengers

Widać to w zamieszczonym w sieci fragmencie rozgrywki, w którym bohaterka i antagonista mierzą się na moście; ten ostatni, podobnie jak w filmowej wersji, naśladuje ruchy przeciwniczki. Tymczasem na amerykański rynek lada dzień trafi seria komiksowych one-shotów, które mają pełnić funkcję wstępu do Marvel's Avengers. Jeden z nich wyjawia, w jakich okolicznościach Czarna Wdowa i Taskmaster w ogóle się poznali. 

W komiksie Marvel's Avengers: Black Widow #1 tytułowa bohaterka w czasie treningu w placówce S.H.I.E.L.D. mierzy się z kolejnymi rywalami, jednak każdego z nich pokonuje z wielką łatwością - nawet jeśli przeciwnicy chcą ją powalić za pomocą... działa sonicznego. Nick Fury nalega jednak na to, aby Natasza kontynuowała szkolenie; jego słowa sprawiają, że Wdowa poczuła się nawet obrażona takim podejściem przełożonego. 

Sytuacja zmienia się, gdy Romanow pod swoje skrzydła bierze głównodowodzący programem szkolenia w sztukach walki w S.H.I.E.L.D. Tony Masters. Gdy bohaterka jednym ruchem chce powalić go na ziemię, Masters bezpiecznie staje na podłodze. Wdowa dodaje wówczas: "To może jednak nie być całkowita strata czasu". Sęk w tym, że Tony Masters to komiksowe alter ego Taskmastera - wygląda na to, że Marvel powiąże jego przeszłość z działaniami w S.H.I.E.L.D. Spójrzcie sami:

Pojawiły się również dwa nowe zdjęcia z filmu MCU - jedno z nich przedstawia Red Guardiana, na drugim mamy okazję zobaczyć Taskmastera w pełnej okazałości:

Źródło: cbr.com

Źródło zdjęcia głównego: Marvel

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Robert Downey Jr.

Robert Downey Jr.

ur. 1965, kończy 55 lat

Hugo Weaving

Hugo Weaving

ur. 1960, kończy 60 lat

Natasha Lyonne

Natasha Lyonne

ur. 1979, kończy 41 lat

Sarah Gadon

Sarah Gadon

ur. 1987, kończy 33 lat

Amanda Righetti

Amanda Righetti

ur. 1983, kończy 37 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV