Repertuar kin Nowość Program TV

„Go On” od kwietnia na Canal+ Film HD

W dniu dzisiejszym oficjalnie wystartowała nowa platforma cyfrowa nC+. Zgodnie z zapowiedziami, będzie ona bogata również w amerykańskie seriale. Jednym z nich na start jest Go On z Matthew Perrym w roli głównej.

Jak wynika z ramówki nC+ opublikowanej przez portal media2.pl na początek kwietnia, wśród premier serialowych nowością będzie komedia Go On. Jej premiera zaplanowana została na 11 kwietnia, na godzinę 20:00. Serial emitowany będzie na kanale Canal+ Film HD w każdy czwartek, właśnie o 20:00.

Nie jest to jedyna premiera serialowa na Canal+. Jak informowaliśmy w zeszłym tygodniu, od 5 kwietnia (piątek) o godzinie 22:30 będzie można oglądać siódmy sezon Dextera. Nie jest to jednak premiera, ponieważ od kilku miesięcy produkcję tę można było oglądać na kanałach nPremium.

Wiele wskazuje na to, że w ramówce kanałów premium platformy nC+ pojawią się Revolution i The Following, które dotychczas były dostępne w formie VOD.

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.