Przeczytaj w weekend

Godzilla 2: Król potworów – Mothra w nowym klipie promocyjnym

Po wczorajszym krótkim teaserze z Rodanem, przyszła pora na Mothrę. Zobaczcie klip promocyjny filmu Godzilla 2: Król potworów.

Po wczorajszym krótkim teaserze z Rodanem, przyszła pora na Mothrę. Zobaczcie klip promocyjny filmu Godzilla 2: Król potworów.

Godzilla: King of the Monsters to nadchodzący film Warner Bros., który będzie sequelem produkcji z 2014 roku. Pierwszy zwiastun widowiska widzieliśmy już na tegorocznym Comic-Conie w San Diego, zaś w chwili obecnej czekamy na kolejny. W międzyczasie do sieci trafiają krótkie klipy wideo, które zapowiadają pojawiające się w filmie potwory - wczoraj był to Rodan, natomiast dziś Mothra (w klipie nazwana jest Królową potworów, co może zwiastować, że odegra większą rolę).

Godzilla 2: Król potworów - Rodan w klipie wideo

Jeżeli celem działań promocyjnych jest publikowanie jednego klipu na dzień, przed nami jeszcze zapowiedzi Króla Ghidoraha i Godzilli.

Godzilla 2: Król potworów - premiera 31 maja 2019 roku.

Źródło: cbr.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV