Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Godzilla vs Kong – gwiazda serialu Iron Fist w obsadzie produkcji

Godzilla vs Kong opowiada o starciu dwóch ikonicznych potworów popkultury. Angaż w filmie otrzymała właśnie aktorka znana z Gry o tron i Iron Fista.

Godzilla vs Kong opowiada o starciu dwóch ikonicznych potworów popkultury. Angaż w filmie otrzymała właśnie aktorka znana z Gry o tron i Iron Fista.

Jessica Henwick otrzymała angaż w filmie Godzilla vs Kong. Szczegóły roli aktorki są trzymane w tajemnicy. Film jest crossoverem MonsterVerse tworzonego przez Legendary Pictures. W filmie zmierzą się ze sobą dwie ikony świata filmowych potworów, Godzilla i King Kong.

W obsadzie znajdują się już Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Julian Dennison, Demián Bichir, Danai Gurira, Kyle Chandler, Ziyi Zhang oraz Millie Bobby Brown. Reżyseruje Adam Wingard. Premiera 22 maja 2020 roku.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: Netflix

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV