Gotham - finalny wygląd Jokera na nowym zdjęciu

Aktor wcielający się w Jokera w serialu Foxa zamieścił w sieci nowe zdjęcie złoczyńcy w swoim wydaniu.

Aktor wcielający się w Jokera w serialu Foxa zamieścił w sieci nowe zdjęcie złoczyńcy w swoim wydaniu.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  gotham 

Już za dwa tygodnie na antenie stacji FOX zadebiutuje finałowy odcinek serialu Gotham. Szczegóły jego fabuły są trzymane w tajemnicy, jednak od jakiegoś czasu wiadomo, że Joker odegra w nim ważną rolę. Cameron Monaghan, który wciela się w antagonistę zamieścił na swoim Instagramie nowe zdjęcie prezentujące finalny wizerunek ikonicznego nemezis Batmana.

Zobaczcie zdjęcie:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Boo. #Gotham Two weeks.

Post udostępniony przez Cameron Monaghan (@cameronmonaghan)

Źródło: heroichollywood.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV