Gra o tron 8 - Nocny Król wykorzystuje tajemny symbol. Co on oznacza?

Gra o tron po raz kolejny pokazała tajemny symbol Białych Wędrowców. Scenarzysta premiery 8. sezonu wyjaśnia, dlaczego Nocny Król go używa.

Gra o tron po raz kolejny pokazała tajemny symbol Białych Wędrowców. Scenarzysta premiery 8. sezonu wyjaśnia, dlaczego Nocny Król go używa.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  nocny król 
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Gra o tron zbliża się do końca. Premiera 8. sezonu pokazało przerażającą scenę z tajemnym symbolem wykorzystywanym przez Nocnego Króla. Pojawiał się on w serialu już kilkakrotnie.

Fani stworzyli teorię, że może on być związanym z herbem Targaryenów, bo podobieństwa były dostrzegalne. Wyjaśnienie zaoferował Dave Hill, scenarzysta tego odcinka, który rzuca światło na to, z czym mamy do czynienia.

- Widzieliśmy w scenie z Branem i Trójoką Wroną, że symbol spirali był święty dla Dzieci Lasu, które stworzyły Nocnego Króla oddając w ofierze człowieka w kamiennym kręgu o tym kształcie. Nocny Król przyjął ten symbol jako pewnego rodzaju świętokradztwo - podobnie jak szatan i odwrócony krzyż - tłumaczy w rozmowie z New York Post.

Czy wyjaśnienie scenarzysty Was przekonuje? Dajcie znać w komentarzach.

Do sieci trafiła przeróbka sceny z lotem smoków, w której podmieniono muzykę na tę z filmu Jak wytresować smoka. Zobaczcie, jak zmienia jej wydźwięk:

nullfot. materiały prasowe

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV