Przeczytaj w weekend

Gra o tron - najgorsze i najlepsze związki w serialu [GALERIA]

Portal Screen Rant przygotował listę najbardziej i najmniej udanych związków postaci z Gry o tron.

Portal Screen Rant przygotował listę najbardziej i najmniej udanych związków postaci z Gry o tron.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  galeria 

Przez wiele lat swojej emisji serial Gra o tron ukazał nam całą masę związków między postaciami występującymi w produkcji. Miały one różny charakter. Niektóre były związane z politycznymi rozgrywkami, inne z potrzebą władzy, a jeszcze inne wynikały po prostu z wielkiej miłości. Niektóre z nich trwają nadal, inne zakończyły się tragicznie. Portal Screen Rant przygotował listę 15 najgorszych związków w Grze o tron i 10 najlepszych. Całe zestawienie możecie zobaczyć w poniższej galerii.

Źródło: screenrant.com/zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV