Gra o tron 8 - nowa czołówka. Video i kulisy intro z ostatneigo sezonu

Gra o tron w premierze 8. sezonu pokazała widzom nowość. Czy czołówka nadal robi wrażenie?

Gra o tron w premierze 8. sezonu pokazała widzom nowość. Czy czołówka nadal robi wrażenie?

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Gra o tron 

Gra o tron zawsze pokazywała w czołówce odcinka lokacje, w których rozgrywa się historia bohaterów. Z uwagi na to, że w 8. sezonie postacie są zebrane wspólnie, postanowiono o "wejściu" z kamerą do wewnątrz miejsc i tym samym dano kompletną nowość na ostatni sezon.

Angus Wall i Kirk Shintani z firmy Elastic odpowiedzialnej za czołówkę opowiadają, że taka wersja jest bardziej dramatyczna i pozwala pozostać na ziemi, w tych lokacjach. Dla nich jako twórców było to ciekawe i emocjonujący wyzwanie, bo mogli pokazać coś innego. Czas trwania jest ten sam, bo intro dopasowane jest do tematu przewodniego serialu.

A tak mówią o tym, dlaczego wizualnie wszystko utrzymane jest w tym samym klimacie:

- Ważne jest jedno: jeśli to wygląda, jakby było zbudowane przez szaleńca w wieży, to możemy to robić. Trzymaliśmy się tego przez osiem sezonów - mówią twórcy.

Zobaczcie czołówkę:

Źródło: indiewire.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Gina Torres

Gina Torres

ur. 1969, kończy 50 lat

Al Pacino

Al Pacino

ur. 1940, kończy 79 lat

Anna Radwan-Gancarczyk

Anna Radwan-Gancarczyk

ur. 1966, kończy 53 lat

Jeffrey DeMunn

Jeffrey DeMunn

ur. 1947, kończy 72 lat

Andrea Osvárt

Andrea Osvárt

ur. 1979, kończy 40 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV