Gra o tron – co zdradza nam zwiastun? Zobacz najciekawsze teorie fanów

Gra o tron niedługo zadebiutuje z ostatnim sezonem. Apetyty widzów rozbudził niedawno opublikowany zwiastun, który może sugerować pewne wydarzenia. Co takiego zdradza?

Gra o tron niedługo zadebiutuje z ostatnim sezonem. Apetyty widzów rozbudził niedawno opublikowany zwiastun, który może sugerować pewne wydarzenia. Co takiego zdradza?

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  Gra o tron 

Game of Thrones powróci z finałowym, 8. sezonem już za nieco ponad miesiąc. Będzie to wielkie wydarzenie dla wszystkich fanów produkcji HBO, a także dość znaczące zakończenie pewnej ery w telewizji. Trudno jest napisać coś więcej o samej fabule ostatniego sezonu, bowiem wszystko trzymane jest w dużej tajemnicy. Pojawił się jednak zwiastun, z którego możemy wysnuć kilka ciekawych wniosków.

Fani i dziennikarze pokusili się także o stworzenie teorii w oparciu o zaprezentowany zwiastun. Zobaczcie zatem, co może zdradzać zaprezentowany materiał wideo.

Źródło: screenrant.com/ zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV