Gra o tron – czy HBO rozważa więcej seriali?

Podczas panelu serialu Gra o tron na TCA dyrektor programowy HBO Casey Bloys wyjawił, jakie mają plany wobec kolejnych tytułów osadzonym w świecie hitu fantasy.

Podczas panelu serialu Gra o tron na TCA dyrektor programowy HBO Casey Bloys wyjawił, jakie mają plany wobec kolejnych tytułów osadzonym w świecie hitu fantasy.

Gra o tron to najpopularniejszy serial na świecie. Najpewniej finałowy sezon, który trafi na ekrany w kwietniu, będzie bić nowe rekordy. Wiemy, że HBO już zamówiło jeden spin-off osadzony tysiące lat przed wydarzeniami z serialu, ale czy jest szansa na kolejne?

Casey Bloys tłumaczy, że nie chce tworzyć ramówki HBO tylko wokół kolejnych seriali ze świata Gry o tron. Jest jednak świadomy bogactwa tego świata stworzonego przez George'a R.R. Martina.

- Bylibyśmy szaleni, gdybyśmy nie spróbowali, ale nie będziemy tylko na tym się skupiać. Będziemy opowiadać historie w tym świecie tylko, jeśli będą dobre - wyjaśnia.

Potwierdził, że zdjęcia do pierwszego spin-offu ruszą na początku lata 2019 roku. Nie chce nawet spekulować, kiedy może on trafić na ekrany. Prace na pewno będą odbywać się w Irlandii Północnej, tak jak w przypadku Gry o tron, ale będą też inne lokacje, których producenci obecnie poszukują.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV