Repertuar kin Nowość Program TV

Gra o tron – czy HBO rozważa więcej seriali?

Podczas panelu serialu Gra o tron na TCA dyrektor programowy HBO Casey Bloys wyjawił, jakie mają plany wobec kolejnych tytułów osadzonym w świecie hitu fantasy.

Gra o tron to najpopularniejszy serial na świecie. Najpewniej finałowy sezon, który trafi na ekrany w kwietniu, będzie bić nowe rekordy. Wiemy, że HBO już zamówiło jeden spin-off osadzony tysiące lat przed wydarzeniami z serialu, ale czy jest szansa na kolejne?

Casey Bloys tłumaczy, że nie chce tworzyć ramówki HBO tylko wokół kolejnych seriali ze świata Gry o tron. Jest jednak świadomy bogactwa tego świata stworzonego przez George’a R.R. Martina.

– Bylibyśmy szaleni, gdybyśmy nie spróbowali, ale nie będziemy tylko na tym się skupiać. Będziemy opowiadać historie w tym świecie tylko, jeśli będą dobre – wyjaśnia.

Potwierdził, że zdjęcia do pierwszego spin-offu ruszą na początku lata 2019 roku. Nie chce nawet spekulować, kiedy może on trafić na ekrany. Prace na pewno będą odbywać się w Irlandii Północnej, tak jak w przypadku Gry o tron, ale będą też inne lokacje, których producenci obecnie poszukują.

-
-

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Michalina Reda
-

Aladyn spotyka Dżasminę. Nowe zdjęcie z…

Aladyn to aktorska wersja znanej animacji Disneya, która zadebiutuje jeszcze w tym roku. Zobaczcie nowe…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.