Gra o tron - imiona bohaterów serialu wciąż popularne wśród dzieci

Gra o tron powoli dobiega końca, ale okazuje się, że imiona bohaterów serialu wciąż popularne są wśród dzieci w Stanach Zjednoczonych.

Gra o tron powoli dobiega końca, ale okazuje się, że imiona bohaterów serialu wciąż popularne są wśród dzieci w Stanach Zjednoczonych.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  zdjęcia 

Gra o tron wywarła ogromny wpływ na popkulturę i bez wątpienia jest to jeden z najpopularniejszych seriali w historii telewizji. Zgodnie z informacjami Administracji Ubezpieczenia Społecznego, imiona bohaterów serialu HBO wciąż zyskują na popularności wśród dzieci.

Opublikowane dane ujawniają, że ponad 4500 tysiąca dzieci urodzonych w 2018 roku, otrzymało imiona związane z twórczością George'a R.R. Martina i produkcją HBO. Poniżej możecie zobaczyć czołową dziesiątkę imion:

Źródło: comicbookmovie./com/zdjęcie głóne: HBO

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV