Przeczytaj w weekend

Sam Raimi

Sam Raimi
 • Data urodzenia:

  23 października 1959 (59)
 • Miejsce urodzenia:

  Royal Oak, USA
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Zawód:

  Reżyser, scenarzysta, producent
 • Bio:

  Sam Raimi studiował literaturę na Michigan State University. Jest współzałożycielem firmy produkcyjnej pod nazwą Renaissance Pictures. Jako reżyser debiutował w 1972 roku filmem krótkometrażowym pt.: Out West. Za obraz pt.: Army of Darkness zdobył w 1993 roku nagrodę Golden Raven. W 2001 roku został nagrodzony George Pal Memorial Award.

W obsadzie (9)

Produkcje (6)

Twórczość (2)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV