Gra o Tron - nowy podcast kulturalny Dawida Muszyńskiego w Storytel

Redaktor naczelny naEKRANIE.pl Dawid Muszyński prezentuje nowy odcinek podcastu w Storytel.pl, Tym razem opowiada o Grze o tron i... spotkaniu z George'em R.R. Martinem.

Redaktor naczelny naEKRANIE.pl Dawid Muszyński prezentuje nowy odcinek podcastu w Storytel.pl, Tym razem opowiada o Grze o tron i... spotkaniu z George'em R.R. Martinem.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Gra o tron 

Dawid Muszyński jako redaktor naczelny naEKRANIE.pl stał się częścią świata podcastu na Storytel.pl. Opowiada o świecie kina, popkulturze oraz najpopularniejszych aktorach. Tym razem wziął na warsztat temat serialu Gra o tron. Odcinek trwa 26 minut i jest już dostępny na Storytel.pl.

Więcej o tym, jak działają podcasty pisaliśmy w tekście w wydaniu weekendowym. Odcinki można słuchać po zalogowaniu się na konto w Storytel.pl.

Każdy film, serial czy książka ma jakąś ciekawą zakulisową historię, którą warto poznać. Jedne są zabawne, inne tragiczne. Poznanie części z nich może zmienić sposób postrzegania, przez widzów czy czytelników, danego dzieła. Nadać mu większej głębi. I o tym właśnie jest ten podcast, poznawaniu twórców, aktorów, dzieł z zupełnie innej strony.

Dawid Muszyńśkifot. Storytel.

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Gina Torres

Gina Torres

ur. 1969, kończy 50 lat

Al Pacino

Al Pacino

ur. 1940, kończy 79 lat

Anna Radwan-Gancarczyk

Anna Radwan-Gancarczyk

ur. 1966, kończy 53 lat

Jeffrey DeMunn

Jeffrey DeMunn

ur. 1947, kończy 72 lat

Andrea Osvárt

Andrea Osvárt

ur. 1979, kończy 40 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV