Przeczytaj w weekend

Gra o tron: Ostatnia warta - łzy i ciężka praca. Zwiastun dokumentu o 8. sezonie

Do sieci trafił nowy zwiastun dokumentu poświęconego powstawaniu 8. sezonu Gry o tron od HBO.

Do sieci trafił nowy zwiastun dokumentu poświęconego powstawaniu 8. sezonu Gry o tron od HBO.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  Gra o tron 
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Gra o tron: Ostatnia warta to dokument przygotowany przez HBO, który pokaże widzom kulisy powstawania 8. sezonu. W nowym zwiastunie produkcji widzimy ciężko pracującą ekipę oraz aktorów, dla których pożegnanie ze swoimi bohaterami na pewno nie było łatwe.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun oraz zdjęcie opublikowane przez jedną z aktorek, która pożegnała się z fanami serialu. Uważajcie zatem na spoilery:

Widzowie mający za sobą już przedostatni odcinek serialu wiedzą, którzy bohaterowie pożegnali się przedwcześnie z fanami. Była to m.in. postać Cersei, którą przez wiele lat odgrywała Lena Headey. Aktorka na swoim Instagramie podziękowała twórcom za możliwość wcielania się w Cersei przez tyle sezonów i naprawdę zżyła się ze swoją postacią. Zobaczcie zdjęcie udostępnione przez aktorkę:

Źródło: ew.com/zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV