Gra o tron s08e01 - streaming HBO pod ostrzałem fanów

Gra o tron miała swoją premierę równocześnie na całym świecie o 3:00 w nocy czasu polskiego. Nie wszystko poszło zgodnie z planem HBO.

Gra o tron miała swoją premierę równocześnie na całym świecie o 3:00 w nocy czasu polskiego. Nie wszystko poszło zgodnie z planem HBO.

Adam Siennica

Adam Siennica

Gra o tron przegrzała serwery wszystkich platform streamingowych należących do HBO. Wszystko wskazuje na to, że popularność premierowej emisji przewyższyła wszelkie oczekiwania.

Zachodnie media donoszą, że HBO GO, HBO Now oraz dostęp do HBO przez Amazon Prime były niemożliwe. Wszystkie strony padły z przeciążenia. Zainteresowanie premierą było przeogromne.

Podobna sytuacja miała miejsce w Polsce, gdy o 3:00 w nocy tysiące fanów krzyknęło jednym głosem: HBO GO  nie działa. Prawdę mówiąc strona internetowa ledwo działała. Po jakimś czasie w mediach społecznościowych mogliśmy przeczytać komunikat stacji. Naprawy weszły w życie dopiero o 3:30 w nocy.

nullfot. zrzut ekranu z fanpage'a zrobiony po 3:00 w nocy

Pojawiły się też potwierdzone doniesienia o przeciążeniach HBO GO w Ameryce Łacińskiej. Widzimy więc, że wbrew temu, co niektórzy mogli sądzić, sytuacja nie dotyczy tylko rynku polskiego.

 

 

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: HBO

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Gina Torres

Gina Torres

ur. 1969, kończy 50 lat

Al Pacino

Al Pacino

ur. 1940, kończy 79 lat

Anna Radwan-Gancarczyk

Anna Radwan-Gancarczyk

ur. 1966, kończy 53 lat

Jeffrey DeMunn

Jeffrey DeMunn

ur. 1947, kończy 72 lat

Andrea Osvárt

Andrea Osvárt

ur. 1979, kończy 40 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV