Gra o tron: sezon 8. - relacja Jona i Daenerys będzie ważna dla fabuły

Gra o tron zbliża się do finałowego 8. sezonu. Zdaniem twórców serialu, jednym z najważniejszych wątków, jakie podejmie bieżąca seria, będzie relacja między Jonem a Daenerys.

Gra o tron zbliża się do finałowego 8. sezonu. Zdaniem twórców serialu, jednym z najważniejszych wątków, jakie podejmie bieżąca seria, będzie relacja między Jonem a Daenerys.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  Gra o tron 
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Gra o tron lada dzień powróci z 8. sezonem, który będzie jednocześnie finałową odsłoną serialu. Jak pamiętamy z poprzedniego sezonu, Jon Snow i Daenerys Targaryen nawiązali romans - my zaś, jako widzowie, w tym samym czasie zostaliśmy poinformowani o tym, iż tak naprawdę są oni spokrewnieni. To stawia całą sytuację w pewnej niezręczności, tym bardziej, że bohaterowie o niczym jeszcze nie wiedzą. Sezon 8. siłą rzeczy zdradzi część skrywanej prawdy, a zdaniem twórców, cały ten wątek będzie jednym z najistotniejszych dla fabuły.

David Benioff i D.B. Weiss, w nowym wywiadzie dla Entertainment Weekly wyznali, że w nadchodzącej odsłonie od samego początku wejdziemy w uczucie, jakie łączy tych dwojga. Jak mówią twórcy:

Jon i Dany są teraz tak razem-razem. W ubiegłym sezonie mieliśmy niewiele czasu - czy raczej: w ogóle nie mieliśmy czasu - by pokazać tę relację na ekranie niczym prawdziwy związek. Dokonaliśmy tego tylko w ostatniej scenie. Mieliśmy dużo frajdy z pisania scen, gdy dopiero się poznawali, ale teraz łączy ich zupełnie inna relacja. W nowym sezonie zobaczymy ich razem od samego początku.

Jak pamiętamy z ostatniego sezonu, prawdę na temat Jona Snowa wiedzą Bran oraz Sam. Być może to oni będą mieli swój udział w uświadomieniu pary zakochanych? Czas pokaże.

Twórcy odnieśli się także do samego zakończenia, wobec którego mają duże oczekiwania. Wychodzą z założenia, że dobra historia przestaje być dobra w momencie, gdy pojawia się kiepski finał. Jak mówią, liczą, że ich serial będzie wspominany właśnie przez pryzmat finału doskonałego, takiego w stylu Breaking Bad.

Gra o tron - 8. sezon zadebiutuje 15 kwietnia na HBO.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Gina Torres

Gina Torres

ur. 1969, kończy 50 lat

Al Pacino

Al Pacino

ur. 1940, kończy 79 lat

Anna Radwan-Gancarczyk

Anna Radwan-Gancarczyk

ur. 1966, kończy 53 lat

Jeffrey DeMunn

Jeffrey DeMunn

ur. 1947, kończy 72 lat

Andrea Osvárt

Andrea Osvárt

ur. 1979, kończy 40 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV