Avengers: Koniec gry - dlaczego Kapitan Marvel wygląda inaczej? Bracia Russo komentują

Avengers: Koniec gry wejdzie na ekrany kin jeszcze w tym miesiącu. Bracia Russo zdradzają, kto odpowiada za nowy wizerunek Kapitan Marvel, którą widzieliśmy już w zwiastunie produkcji.

Avengers: Koniec gry wejdzie na ekrany kin jeszcze w tym miesiącu. Bracia Russo zdradzają, kto odpowiada za nowy wizerunek Kapitan Marvel, którą widzieliśmy już w zwiastunie produkcji.

Michalina Reda

Michalina Reda

Avengers: Koniec gry to nadchodzący film MCU, w którym bohaterowie połączą siły w ostatecznej rozgrywce z Thanosem. W zwiastunie produkcji, poza weteranami, pojawiła się także Kapitan Marvel, którą w ubiegłym miesiącu mogliśmy oglądać w jej solowym filmie. Fani zauważyli, że bohaterka różni się od tej, którą zapamiętaliśmy z wielkich ekranów - w Avengers: Koniec gry ma dłuższe włosy i mocniejszy makijaż; różni się także jej styl ubierania się. Część fanów zaczęła z tego powodu narzekać, mówiąc, że twórcy filmu specjalnie umalowali bohaterkę, by skupić na niej męskie spojrzenia. Jak się jednak okazuje, sami twórcy tak naprawdę nie mieli z tym wiele wspólnego.

W jednym z nowych wywiadów, twórcy filmu - bracia Russo - skomentowali tę intrygującą fanów sprawę. To nie oni zdecydowali o zmianie wizerunku Carol Danvers - zrobiła to sama Brie Larson. Jak mówi Joe Russo:

W tej kwestii dajemy aktorom wolną rękę. Każda fryzura, którą miała w filmach Scarlett Johansson, wynikała z jej osobistego pomysłu i wizji (...). To [Avengers: Koniec gry - przyp. red.] był pierwszy raz, kiedy Brie wcielała się w tę postać. Nagrała swoje sceny jeszcze przed wejściem na plan Kapitan Marvel i myślę, że eksperymentowała ze swoją bohaterką, z tym, kim ona jest. I to są wybory, jakich dokonała Brie ze swoją ekipą od fryzury i makijażu. Moim zdaniem ona zaczęła lepiej rozumieć tę postać, zwłaszcza gdy przyszło do kręcenia jej solowego filmu. Zaczęła dokonywać różnych wyborów - i jako artystka powinna mieć prawo do wybierania tego, co akurat chce zrobić.

Sama Brie Larson już wcześniej odnosiła się do kwestii filmu mówiąc, że produkcja Avengers: Koniec gry zawsze pozostanie dla niej tą pierwszą. Wspomina, że to był czas, w którym nie znała jeszcze swojej postaci zbyt dobrze - nie miała nawet scenariusza do Kapitan Marvel, by dowiedzieć się o niej czegoś więcej.

O tym, jak wypadnie Kapitan Marvel wśród Avengers, przekonamy się jeszcze w tym miesiącu. Premiera 25 kwietnia.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV