Przeczytaj w weekend

Gra o tron: spin-off - Naomi Watts nie oglądała serialu HBO przed wzięciem roli

Naomi Watts będzie gwiazdą nadchodzącego spin-offa serialu Gra o tron. Okazuje się jednak, że nigdy nie oglądała ona serialu HBO.

Naomi Watts będzie gwiazdą nadchodzącego spin-offa serialu Gra o tron. Okazuje się jednak, że nigdy nie oglądała ona serialu HBO.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  spin-off 

Gra o tron to serial stacji HBO, który zakończył emisję po ośmiu sezonach w maju tego roku. I choć pożegnaliśmy się z bohaterami, wciąż będzie nam dane przenieść się w realia Westeros - jak wiadomo od jakiegoś czasu, w planach jest seria spin-offów Gry o tron, z których pierwszy zaczyna już nabierać kształtów.

Naomi Watts w jednym z wywiadów zdradziła, że przed podjęciem pracy nad spin-offem, nie widziała ani jednego odcinka serialu.

Nie oglądałam, póki nie przyjęłam pracy nad serialem. Ale mój brat, który jest wielkim fanem, powiedział mi: w żadnym wypadku nie chcesz tego odrzucić.

Spin-off Gry o tron będzie jednocześnie jej prequelem. Akcja ma rozgrywać się kilka tysięcy lat przed wydarzeniami z Gry o tron, w związku z czym poznamy zupełnie nowych bohaterów. W obsadzie zobaczymy takie gwiazdy jak Naomi Watts, Josh Whitehouse, Naomi Ackie, Denise Gough, Jamie Campbell Bower, Sheila Atim, Ivanno Jeremiah, Georgie Henley, Alex Sharp, Toby Regbo, Marquis Rodriguez, Miranda Richardson, John Simm, Richard McCabe, John Heffernan i Dixie Egerickx. Autorami scenariusza odcinka pilotowego są Martin oraz Jane Goldman. Reżyserką odcinka pilotowego będzie S.J. Clarkson.

Premiera odbędzie się dopiero w roku 2021.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV