Przeczytaj w weekend

Gra o tron – tak, Tyrion kocha Daenerys, a Cersei naprawdę jest w ciąży

W sieci pojawiły się nowe informacje związane z serialem Gra o tron - dotyczą one relacji Tyriona i Daenerys, jak również Cersei.

W sieci pojawiły się nowe informacje związane z serialem Gra o tron - dotyczą one relacji Tyriona i Daenerys, jak również Cersei.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  Gra o tron 

Portal Vanity Fair donosi, że w siedzibie amerykańskiej Gildii Scenarzystów zwiedzający mogą odnaleźć kolejne skrypty z serialu. Choć HBO udostępnia je organizacji od lat, dopiero teraz zwróciły one uwagę opinii publicznej. Ciekawe mogą być zwłaszcza dwie wynikające z nich rewelacje. Po pierwsze, Tyrion faktycznie kocha Daenerys. Jak czytamy w scenariuszu do 6. sezonu:

Analizował jej twarz. (...) Do cholery, jaka ona jest piękna. (...) Patrzył na nią nieco za długo i w końcu się odwrócił. Ona, skupiona na swoich myślach, nie zauważyła, że Tyrion kompletnie się speszył.

Scenariusze do 7. sezonu potwierdzają zaś, że ciąża Cersei nie została przez nią wymyślona - nawet Tyrion, który początkowo nie wierzył w taki obrót spraw, ostatecznie doszedł do wniosku, że jego siostra mówi prawdę.

Gra o tron powróci na antenę HBO w kwietniu przyszłego roku.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV