Przeczytaj w weekend

Gra o tron – wiemy, kiedy premiera 8. sezonu!

Gra o tron powróci w 2019 roku. Teraz HBO oficjalnie ogłosiło w jakim miesiącu odbędzie się premiera 8. sezonu.

Gra o tron powróci w 2019 roku. Teraz HBO oficjalnie ogłosiło w jakim miesiącu odbędzie się premiera 8. sezonu.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Gra o tron 

Game of Thrones doczeka się swojego końca w 2019 roku. 8. sezon będzie zarazem finałowym. Dzięki HBO wiemy, że premiera nastąpi w kwietniu 2019 roku.

Opublikowano tę informację w teaserze, który pokazuje sceny z poprzednich sezonów. Zwiastun pokazuje wydarzenia, które doprowadziły do kulminacji.

Takim sposobem rusza kampania 8. sezonu Gry o tron. Być może do końca roku zobaczymy pierwszy zwiastun.

 

Źródło: HBO / zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV