Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

„Gra o tron” zmienia oblicze telewizji! Emisja 5. sezonu o tej samej godzinie na całym świecie!

HBO szykuje wydarzenie bez precedensu. "Gra o tron" przejdzie do historii telewizji jako serial, którego nowy sezon będzie emitowany jednocześnie o tej samej porze na całym świecie!

HBO oficjalnie ogłasza, że 5. sezon serialu „Gra o tron” zadebiutuje w ponad 170 krajach na całym świecie o tej samej godzinie co w Stanach Zjednoczonych. Ogólnoświatowa emisja zostanie dostosowana do amerykańskiej premiery, która odbędzie 12 kwietnia o 21:00 ET (Eastern Time) – to jest 3:00 w nocy czasu polskiego z 12 na 13 kwietnia.

I teraz najważniejsze – w takiej formie zostanie wyemitowany cały 5. sezon, który ma mieć 10 odcinków. HBO chce stworzyć światowe wydarzenie, które co tydzień przyciągnie miliony widzów przed ekrany.

– Jesteśmy podekscytowani widząc jak nasi międzynarodowi partnerzy pomagają nam dostarczyć „Grę o tron”, jeden z najpopularniejszych seriali, wszystkim widzom na świecie o tej samej godzinie co emisja w USA na HBO. To będzie wspaniały sezon! – mówi Michael Lombardo z HBO.

W akcji biorą udział wszystkie gałęzie HBO – HBO Asia, HBO Canada, HBO Europe, HBO Latin America, HBO Netherlands i HBO Nordis. Oznacza to, że w Polsce również będziemy mogli oglądać 5. sezon w tej samej chwili co Amerykanie! Do wydarzenia dołączają także platformy M-Net (Afryka), Foxtel (Australia), Telenet (Belgia), Orange (Francja), 365 Media (Islandia), DBS (Izrael), Sky Deutschland (Niemcy), Sky Italia (Włochy) i Sky New Zealand (Nowa Zelandia).

W 5. sezonie pojawią się nowi aktorzy w obsadzie, wśród których są: Alexander Siddig, Toby Sebastian, Nell Tiger Free, Keisha Castle-Hughes, Jessica Henwick, Rosabell Laurenti Sellers, DeObia Oparei, Jonathan Pryce, Hannah Waddingham, Enzo Cilenti, Michael Condron i Adewale Akinnuoye-Agbaje.

Mówiono wcześniej, że 5. sezon nie tylko pójdzie w innym kierunku niż książki, ale także je prześcignie, pokazując rozwój historii z niewydanych powieści – czytaj więcej.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – [SPOILER] rozwiąże…

W sieci pojawiła się teoria związana z filmem Avengers: Koniec gry i MCU, która pokazuje,…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Adam Siennica
-

Pan Kleks i The Umbrella Academy.…

The Umbrella Academy to nowy serial Netflixa oparty na komiksach. Platforma wpadła na kapitalny pomysł,…

Adam Siennica
-

Wędrująca Ziemia trafi do Netflixa. Platforma…

Wędrująca Ziemia to drugi najbardziej dochodowy chiński film w historii ich kinematografii. Netflix kupił prawa…

Michalina Reda
-

HBO – nowości na marzec 2019.…

HBO zaprasza na kolejny miesiąc – prezentujemy Wam pełną listę filmów i seriali, które będą…

Michalina Reda
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 2…

2. odcinek Doom Patrol nosi tytuł Donkey Patrol i zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu. Co…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.