Repertuar kin Nowość Program TV

Grand Hotel, The Fix i Whiskey Cavalier – będą pełne sezony seriali

Amerykańskie stacje ogłaszają zamówienia seriali. Na antenie ABC zobaczymy kolejne nowe produkcje - Grand Hotel, The Fix oraz Whiskey Cavalier.

Akcja serialu Grand Hotel rozgrywa się wokół hotelu w Miami Beach i skupia się na rodzinie właścicieli, ekipie pracowników i sekretach, które są skrzętnie ukrywane pod wizytówką kurortu. Właścicielem jest Santiago Mendoza, który wraz z żoną i dorosłymi już dziećmi pławi się w luksusach. Produkcja powstała w oparciu o hiszpański serial pod tym samym tytułem.

W obsadzie są Demian Bichir, Roselyn Sanchez, Denyse Tontz, Bryan Craig, Wendy Raquel Robinson, Lincoln Younes, Shalim Ortiz, Anne Winters, Chris Warren, Feliz Ramirez i Justina Adorno. Producentką wykonawczą jest Eva Longoria.

-
-

Kolejnym serialem zamówionym przez ABC jest Whiskey Cavalier. Głównym bohaterem serialu jest Will Chase, agent FBI posługujący się tytułowym pseudonimem. Mężczyzna podejmuje zawodową współpracę z agentką CIA, Francescą Trowbridge, znaną jako Fiery Tribune. Razem będą dowodzić grupie detektywistycznej, której od czasu do czasu zdarzy się nawet uratować świat. Producentem wykonawczym jest Bill Lawrence. W obsadzie są między innymi Scott Foley, Lauren Cohan, Ana Ortiz, Tyler James Williams i Vir Das.

The Fix natomiast jest współtworzony przez Marcię Clark, która pracuje jako adwokat i ma doświadczenie w sprawach sądowych. Główną bohaterką jest była prokurator Maya Travis, która przegrywa największą sprawę w swojej karierze i zostaje rozerwana na strzępy przez media. Kobieta rzuca Los Angeles i przenosi się na wieś do stanu Oregon. Osiem lat po jej druzgocącej klęsce morderca znowu uderza, zmuszając Mayę do powrotu i stawienia mu czoła po raz kolejny. Czy będzie grała według zasad, czy posunie się dalej byleby tylko wsadzić go za kratki?

W obsadzie są Robin Tunney, Adam Rayner, Merrin Dungey, Breckin Meyer, Marc Blucas i Mouzam Makkar.

Szczegóły premiery nie są jeszcze znane.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Craig Sjodin/ABC

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Endgame – Avengers w komiksach mieli…

W obliczu przyszłorocznego Avengers: Endgame chcemy Wam zaprezentować listę najważniejszych historii, w których drużyna Mścicieli…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Endgame – fani MCU tworzą…

Fani MCU tworzą już liczne fanarty do Avengers: Endgame - trzeba przyznać, że niektóre prace…

Michał Kujawiński
-

Venom – lubicie, nie lubicie? Za…

Filmowy Venom odniósł duży sukces finansowy i prawdopodobnie możemy spodziewać się drugiej odsłony. Spójrzmy jednak,…

Norbert Zaskórski
-

Bumblebee – recenzja filmu

Bumblebee to spin-off serii Transformers, którego bohaterem jest tytułowy Autobot. Tym razem za sterami produkcji…

Ocena recenzenta:
8
Michał Kujawiński
-

Marvel – do kogo należą bohaterowie…

Rok 2018 był niezwykle ważny dla produkcji Marvela. Nastąpiło wiele przełomowych rzeczy, które zmieniły wiele…

Michalina Reda
-

Spider-Man: Daleko od domu – wyciekły…

Spider-Man: Daleko od domu to nadchodzący film MCU, w którym powróci Peter Parker. I choć…

Co o tym sądzisz?