Przeczytaj w weekend

Grand Hotel, The Fix i Whiskey Cavalier – będą pełne sezony seriali

Amerykańskie stacje ogłaszają zamówienia seriali. Na antenie ABC zobaczymy kolejne nowe produkcje - Grand Hotel, The Fix oraz Whiskey Cavalier.

Amerykańskie stacje ogłaszają zamówienia seriali. Na antenie ABC zobaczymy kolejne nowe produkcje - Grand Hotel, The Fix oraz Whiskey Cavalier.

Michalina Reda

Michalina Reda

Akcja serialu Grand Hotel rozgrywa się wokół hotelu w Miami Beach i skupia się na rodzinie właścicieli, ekipie pracowników i sekretach, które są skrzętnie ukrywane pod wizytówką kurortu. Właścicielem jest Santiago Mendoza, który wraz z żoną i dorosłymi już dziećmi pławi się w luksusach. Produkcja powstała w oparciu o hiszpański serial pod tym samym tytułem.

W obsadzie są Demian Bichir, Roselyn Sanchez, Denyse Tontz, Bryan Craig, Wendy Raquel Robinson, Lincoln Younes, Shalim Ortiz, Anne Winters, Chris Warren, Feliz Ramirez i Justina Adorno. Producentką wykonawczą jest Eva Longoria.

Kolejnym serialem zamówionym przez ABC jest Whiskey Cavalier. Głównym bohaterem serialu jest Will Chase, agent FBI posługujący się tytułowym pseudonimem. Mężczyzna podejmuje zawodową współpracę z agentką CIA, Francescą Trowbridge, znaną jako Fiery Tribune. Razem będą dowodzić grupie detektywistycznej, której od czasu do czasu zdarzy się nawet uratować świat. Producentem wykonawczym jest Bill Lawrence. W obsadzie są między innymi Scott Foley, Lauren Cohan, Ana Ortiz, Tyler James Williams i Vir Das.

The Fix natomiast jest współtworzony przez Marcię Clark, która pracuje jako adwokat i ma doświadczenie w sprawach sądowych. Główną bohaterką jest była prokurator Maya Travis, która przegrywa największą sprawę w swojej karierze i zostaje rozerwana na strzępy przez media. Kobieta rzuca Los Angeles i przenosi się na wieś do stanu Oregon. Osiem lat po jej druzgocącej klęsce morderca znowu uderza, zmuszając Mayę do powrotu i stawienia mu czoła po raz kolejny. Czy będzie grała według zasad, czy posunie się dalej byleby tylko wsadzić go za kratki?

W obsadzie są Robin Tunney, Adam Rayner, Merrin Dungey, Breckin Meyer, Marc Blucas i Mouzam Makkar.

Szczegóły premiery nie są jeszcze znane.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Craig Sjodin/ABC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV