Przeczytaj w weekend

Green Arrow i Flash mają nowego kolegę. Zamówiono cały sezon Black Lightning

Ogłoszono oficjalnie, że stacja The CW zamówiła pierwszy sezon serii Black Lightning. To kolejna odsłona serialowego uniwersum DC.

Ogłoszono oficjalnie, że stacja The CW zamówiła pierwszy sezon serii Black Lightning. To kolejna odsłona serialowego uniwersum DC.

Choć mówiło się o tym od dłuższego czasu, dopiero teraz włodarze stacji The CW ogłosili oficjalnie, że pierwszy sezon serialu Black Lightning został już zamówiony. Przypomnijmy pierwszy opis produkcji:

Black Lightning będzie się skupiał na postaci Jeffersona Pierce’a. Dokonał on wyboru: porzucił swój kostium i sekretną tożsamość przed wieloma laty, jednak z uwagi na córkę, będącą na bakier z prawem, i znakomicie rokującego ucznia, który został członkiem lokalnego gangu, powróci on, by walczyć z przestępczością jako samotny mściciel i legenda DC – Black Lightning.

Black Lightning - zdjęcie
fot. The CW

Kilkanaście tygodni temu ujawniono również ogłoszenia castingowe, które pozwalają nam zapoznać się z głównymi bohaterami:

Jefferson Pierce – mężczyzna, Afroamerykanin, wiek od 30-kilku do 50 lat. Przystojny, wysportowany, z atletyczną budową ciała. Trzykrotny złoty medalista olimpijski w dziesięcioboju, który jest obecnie dyrektorem liceum w Los Angeles. Ktoś w rodzaju drugiego ojca dla swoich uczniów, bohater dla lokalnej społeczności. Jefferson jest pełen uroku, charyzmy, jest inteligentny, okazuje jednocześnie ciepło i humor. Roztacza opiekę na dwiema córkami, będąc wciąż bezgranicznie zakochanym w swojej eksżonie, Lynn. Jedną z jego pasji jest sprawiedliwość. Przez lata nauczył się kontrolować swój wybuchowy temperament. Pomyślcie choćby o Idrisie Elbie.

Jennifer – kobieta, Afroamerykanka, aktorka powyżej 18 lat, która wcieli się w rolę 16-latki. Młodsza córka Jeffersona. Jennifer jest niezwykle inteligentną atletką – jej piękno jest podziwiane przez pryzmat jej znakomitej sylwetki. Sama siebie uznaje za feministkę. Niezależna i otwarta, skrywająca jednak w sobie temperament.

Anissa – kobieta, Afroamerykanka, aktorka ma wcielić się w rolę 22-latki. Starsza córka Jeffersona. Piękna, bystra, inteligentna i pełna pasji. Ma ogromny szacunek do swojego ojca. Łączy obowiązki studentki w szkole medycznej z dorywczą pracą jako nauczycielka w szkole Jeffersona.

Lynn – kobieta, Afroamerykanka, wiek od 30-kilku do 50 lat. Emanuje pewnością siebie i inteligencją. Piękna, lecz jednocześnie wzbudza poczucie, że nie można jej lekceważyć. Powinna potrafić okazywać zarówno głębię emocjonalną, jak i zalotną, złośliwszą stronę swojej natury.

Zobacz także: Mnóstwo szczegółów na temat Black Lightning

W rolę tytułowego bohatera wcieli się Cress Williams.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: The CW

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV