Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Green Arrow i Flash mają nowego kolegę. Zamówiono cały sezon Black Lightning

Ogłoszono oficjalnie, że stacja The CW zamówiła pierwszy sezon serii Black Lightning. To kolejna odsłona serialowego uniwersum DC.

Choć mówiło się o tym od dłuższego czasu, dopiero teraz włodarze stacji The CW ogłosili oficjalnie, że pierwszy sezon serialu Black Lightning został już zamówiony. Przypomnijmy pierwszy opis produkcji:

Black Lightning będzie się skupiał na postaci Jeffersona Pierce’a. Dokonał on wyboru: porzucił swój kostium i sekretną tożsamość przed wieloma laty, jednak z uwagi na córkę, będącą na bakier z prawem, i znakomicie rokującego ucznia, który został członkiem lokalnego gangu, powróci on, by walczyć z przestępczością jako samotny mściciel i legenda DC – Black Lightning.

Black Lightning - zdjęcie
fot. The CW

Kilkanaście tygodni temu ujawniono również ogłoszenia castingowe, które pozwalają nam zapoznać się z głównymi bohaterami:

Jefferson Pierce – mężczyzna, Afroamerykanin, wiek od 30-kilku do 50 lat. Przystojny, wysportowany, z atletyczną budową ciała. Trzykrotny złoty medalista olimpijski w dziesięcioboju, który jest obecnie dyrektorem liceum w Los Angeles. Ktoś w rodzaju drugiego ojca dla swoich uczniów, bohater dla lokalnej społeczności. Jefferson jest pełen uroku, charyzmy, jest inteligentny, okazuje jednocześnie ciepło i humor. Roztacza opiekę na dwiema córkami, będąc wciąż bezgranicznie zakochanym w swojej eksżonie, Lynn. Jedną z jego pasji jest sprawiedliwość. Przez lata nauczył się kontrolować swój wybuchowy temperament. Pomyślcie choćby o Idrisie Elbie.

Jennifer – kobieta, Afroamerykanka, aktorka powyżej 18 lat, która wcieli się w rolę 16-latki. Młodsza córka Jeffersona. Jennifer jest niezwykle inteligentną atletką – jej piękno jest podziwiane przez pryzmat jej znakomitej sylwetki. Sama siebie uznaje za feministkę. Niezależna i otwarta, skrywająca jednak w sobie temperament.

Anissa – kobieta, Afroamerykanka, aktorka ma wcielić się w rolę 22-latki. Starsza córka Jeffersona. Piękna, bystra, inteligentna i pełna pasji. Ma ogromny szacunek do swojego ojca. Łączy obowiązki studentki w szkole medycznej z dorywczą pracą jako nauczycielka w szkole Jeffersona.

Lynn – kobieta, Afroamerykanka, wiek od 30-kilku do 50 lat. Emanuje pewnością siebie i inteligencją. Piękna, lecz jednocześnie wzbudza poczucie, że nie można jej lekceważyć. Powinna potrafić okazywać zarówno głębię emocjonalną, jak i zalotną, złośliwszą stronę swojej natury.

Zobacz także: Mnóstwo szczegółów na temat Black Lightning

W rolę tytułowego bohatera wcieli się Cress Williams.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: The CW
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – trolle atakują film…

Na portalu Rotten Tomatoes doszło do zbiorowej akcji, w ramach której internauci zaczęli wystawiać filmowi…

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead- co się wydarzy w 11. odcinku? Mamy opis fabuły, zdjęcia i zwiastun…

Piotr Piskozub
-

Fani pytają o przyszłość Defenders. Szef…

Szef Marvel Television, Jeph Loeb, napisał list otwarty, w której odniósł się do ekranowej przyszłości…

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.