Gremliny - serialowy prequel z oficjalnym zamówieniem na pełny sezon

Gremliny to kultowy film z lat 80., który doczeka się serialowego prequela. Potwierdzono, że nowa produkcja otrzymuje zamówienie na pełny sezon.

Gremliny to kultowy film z lat 80., który doczeka się serialowego prequela. Potwierdzono, że nowa produkcja otrzymuje zamówienie na pełny sezon.

Gremliny rozrabiają to kultowy film z lat 80., w którym tytułowe stworki terroryzują miasto podczas świąt Bożego Narodzenia. Jeszcze w lutym tego roku sieć obiegły pierwsze informacje mówiące o tym, że produkcja ma doczekać się serialowego prequela. Jak zapowiadali włodarze studia Warner Bros., będzie to animacja, która docelowo trafi na powstającą platformę streamingową WarnerMedia. Fabuła ma skupić się na losach Dziadka Winga - poznamy go w czasach młodości, gdy wyrusza na przygodę wraz z Gizmo.

Dziś potwierdzono, że nowy serial o Gremlinach otrzymuje oficjalne zamówienie na pełny sezon. Odcinki będą trwać po pół godziny i łącznie w serii będzie ich 10. Serial ma już nawet swój własny tytuł, który brzmi Gremlins: Secrets of the Mogwai.

Scenarzystą nowego serialu będzie Tze Chun, który ma w swoim dorobku produkcje takie jak Cold Comes the NightGotham czy Once Upon a Time. Serial będzie współprodukowany przez Warner Bros. Television i Amblin Television. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV