Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Gretel and Hansel - kolejna mroczna adaptacja baśni braci Grimm z datą premiery

Jaś i Małgosia ponownie zawitają na duży ekran. Ponownie będzie to mroczne podejście do adaptacji słynnej baśni braci Grimm.

Jaś i Małgosia ponownie zawitają na duży ekran. Ponownie będzie to mroczne podejście do adaptacji słynnej baśni braci Grimm.

Gretel and Hansel w reżyserii Osgood Perkins zadebiutuje w kinach 31 stycznia 2020 roku. Historia skupi się na młodej dziewczynie, która razem ze swoim młodszym bratem poszukuje pracy i jedzenia. Całość ma prezentować mroczniejsze podejście do baśni autorstwa braci Grimm. W głównej roli wystąpi Sophia Lillis, zaś za scenariusz odpowiedzialny jest Rob Hayes.

Według portalu The Hollywood Reporter w nowym filmie wystąpią także Sammy Leakey, Alice Krige, Jessica De Gouw oraz Charles Babalola. Ostatnim filmem o Jasiu i Małgosi w mrocznej stylistyce była produkcja Hansel i Gretel: Łowcy czarownic z 2013 roku.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV