Gry wideo są dla wszystkich. Zobacz wzruszającą reklamę Microsoftu

Xbox Adaptive Controller to wyjątkowe urządzenie, które ułatwia zabawę osobom z ograniczoną sprawnością ruchową.

Xbox Adaptive Controller to wyjątkowe urządzenie, które ułatwia zabawę osobom z ograniczoną sprawnością ruchową.

Xbox Adaptive Controller to wyjątkowy kontroler Microsoftu, który zadebiutował w ubiegłym roku. Sprzęt przygotowany został z myślą o graczach z ograniczoną zdolnością poruszania się. Umożliwia on wykorzystanie różnych dodatkowych modułów, dzięki któremu użytkownicy mogą dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb. Producent zadbał nawet o komfortowe pudełko, które można otworzyć przy pomocy jednej ręki. Pad dostępny jest też w przystępnej cenie, która tylko nieznacznie przekracza koszty standardowych kontrolerów - Xbox Adaptive Controller można nabyć za 339,99 zł.

Microsoft, z okazji Super Bowl 2019, przygotował nową reklamę Xbox Adaptive Controller. Materiał wideo przedstawia młodych graczy, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami z użytkowania tego wyjątkowego kontrolera.

Źródło: youtube.com

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV