Przeczytaj w weekend

„Guitar Hero Live” zupełnie inaczej podchodzi do tematyki gier muzycznych

Już dziś poznamy oficjalną zapowiedź nowej gry muzycznej od Activision. Plotki mówią, że będzie to "Guitar Hero Live", które inaczej podejdzie to tematyki gier muzycznych.

Już dziś poznamy oficjalną zapowiedź nowej gry muzycznej od Activision. Plotki mówią, że będzie to "Guitar Hero Live", które inaczej podejdzie to tematyki gier muzycznych.

Michał Czubak
Michał Czubak

Dzisiejszego popołudnia mamy oficjalnie zapoznać się z nową muzyczną produkcją, którą wyda Activision. Problem w tym, że ktoś już tę zapowiedź zepsuł wychodząc przed szereg. Mowa tutaj o gazecie "Le Monde", która ujawniła tytuł gry oraz szczątkowe pierwsze informacje.

Czytaj także: "CoD: Black Ops 3" zapowiedziany. Zobacz pierwsze informacje

Tą produkcją, za którą stoi studio FreeStyleGames, jest  gra "Guitar Hero Live", która w odróżnieniu od poprzedniczek z cyklu, pozwoli graczom obserwować rozgrywkę z pierwszej perspektywy, wcielając się w gwiazdę rocka.

Szczegóły poznamy dzisiejszego popołudnia. Tymczasem poniżej możecie obejrzeć zwiastun zapowiedzi gry.

Jeśli informacje francuskiego dziennika się potwierdzą to w tym roku gracze będą musieli zdecydować, czy sięgną po oczekujące oficjalnej zapowiedzi "Guitar Hero Live" czy może po sprawdzoną formułę, jaką ponownie zobaczymy w "Rock Band 4".

[AKTUALIZACJA]

Activision oficjalnie potwierdziło "Guitar Hero Live", które w tym roku ukaże się na PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360, Xbox One oraz WiiU. Gra będzie posiadała nowy kontroler-gitarę, którą możecie zobaczyć poniżej.

©Activision
©Activision

"Guitar Hero Live" wprowadza także GHTV - specjalny całodobowy program, w którym znajdować się będą teledyski oraz "ścieżki" przycisków, które należy wciskać w odpowiedniej kolejności na gitarze.

Poznaliśmy również pierwszych wykonawców, których utwory będziemy mogli zagrać w nowym "Guitar Hero". Oto oni: The Black Keys, Fall Out Boy, My Chemical Romance, Gary Clark, Jr., Green Day, Ed Sheeran, The War on Drugs, The Killers, Skrillex, The Rolling Stones, The Lumineers, Pierce the Veil and Blitz Kids.

Źródło: gamespot.com / fot.: wallpaperswide.com

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV